Web stranica Javne poljoprivredne savjetodavne službe u FBiH

Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači na području Županije Posavske, kao i svi zainteresirani da se dana 15.10.2024. g. u rad pušta web stranica Javne poljoprivredne savjetodavne službe u FBiH koju možete posjetiti na sljedećem linku:

Web stranicu Javne poljoprivredne savjetodavne službe u FBiH je izradio UNDP u okviru Projekta Podrška Europske unije za konkurentnost poljoprivrede i ruralni razvoj u Bosni i Hercegovini (EU4Agri) uz stručnu pomoć članova radne grupe za izradu web platforme Javne poljoprivredne savjetodavne službe u FBiH. Web stranica Javne poljoprivredne savjetodavne službe u FBiH sastoji se od centralne poljoprivredne savjetodavne službe i 10 županijskih poljoprivrednih savjetodavnih službi.
    S tim u svezi, obavještavamo Vas da sve novosti, preporuke, zakone, odluke, naputke i pravilnike vezane za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvu možete pronaći na gore navedenoj stranici.