Potpisan Sporazum o produženju Kolektivnog ugovora za policijske službenike u Ministarstvu unutarnjih poslova ŽP

Nakon što je Vlada Županije Posavske dala suglasnost na Sporazum o produženju Kolektivnog ugovora za policijske službenike u Ministarstvu unutarnjih poslova ŽP, isti je danas (7.6.2023. g.) potpisan u Vladi ŽP. Sporazum su potpisali predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić i predsjednik Sindikata djelatnika MUP-a ŽP Zlatko Tuzlak, a potpisivanju su nazočili i ministar unutarnjih poslova ŽP Đuro Delić i predstavnici Sindikata djelatnika MUP-a ŽP. Sporazumom se primjena Kolektivnog ugovora za policijske službenike u Ministarstvu unutarnjih poslova Županije Posavske produžuje na period od 12 mjeseci.