Ministrica Andrić potpisala ugovore s korisnicima iz oblasti kulture

U ponedjeljak, 26. kolovoza, Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske upriličilo je potpisivanje ugovora s predstavnicima ustanova, udruženja, zaklada, mjesnih zajednica i drugih pravnih osoba iz oblasti kulture s područja Županije Posavske.

Potpisani ugovori s korisnicima rezultat su Javnog poziva o dodjeli financijskih sredstava za podršku programima i projektima u oblasti kulture sa svrhom podrške manifestacijama, programima i projektima u oblasti kulture od značaja za Županiju Posavsku te osiguravanja uvjeta za njihovu realizaciju.

Kroz program “Manifestacije, programi i projekti kulture od značaja za Županiju Posavsku” podržano je 16 korisnika i 24 projekta. Ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske, Ana Andrić, pozdravila je sve prisutne te im zahvalila i čestitala na realizaciji dosadašnjih projekata i njihovom predanom radu na očuvanju, razvijanju i promicanju kulture i kulturne baštine našega kraja. Naglasila je da će Ministarstvo kroz svoje programe nastaviti davati podršku projektima iz oblasti kulture, posebno onima koji su od značaja za Županiju Posavsku.