Ministrica Andrić potpisala ugovore sa sportskim klubovima

U utorak, 3. rujna, Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske upriličilo je potpisivanje ugovora s predstavnicima sportskih klubova s područja Županije Posavske. Ministrica Ana Andrić potpisala je ugovore sa 16 korisnika koji su ostvarili pravo na sredstva po Javnom pozivu za podnošenje prijava za program potpora sportskim klubovima u ligaškim natjecanjima.

Sredstva u iznosu od 170.500,00 KM dodijeljena su za sufinanciranje redovnih aktivnosti sportskih klubova koji se takmiče u ligaškim natjecanjima od županijske do državne razine.

Ministrica Andrić prisutnima je poželjela puno uspjeha u daljnjim sportskim natjecanjima s naglaskom da će ministarstvo kroz svoje programe nastaviti davati podršku programima iz oblasti sporta.